| frumusik2014 a întrebat:

Tricoul TPU mai ajunge vreodata la noi? Am trimis datele, am fost amanata si tot amanata ca il voi primi si ca imi vor scrie cand va pleca tricoul spre mine insa deja am 3 luni de cand astept. Sa-mi iau gandul sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Este a doua oara cand am fost userul zilei si nici nu am primit inca niciun e-mail sau ceva. cred ca astia isi bat joc de noi.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am fost de mai multe ori castigatorul zilei si am primit doar unul.Dar nu ma consum.Scrie si tu la Contact problema ta.

Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori!

Vei fi contactată pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ) - respectiv, vei fi anunţată când coletul este trimis către tine.

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(

Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014 - deci, după 3 luni...

Toate cele bune.