TU pe cine votezi ca Utilizatorul Anului 2012?

In ajunul sarbatorilor de iarna, te invitam sa decizi cine va fi Utilizatorul Anului 2012!

Catre cine consideri ca ar trebui sa se indrepte titlul? Ai de ales dintre Ardnaxur1961; bursuc001; Caramela; evenso; IoandelasalLeoCafunéMona; NeluL; Onasis1961; Zenithf. Unul dintre ei va castiga un eBook Reader Kindle din partea noastra.

Poti vota din aceasta sectiune din contul tau, pana pe 24 decembrie, la 23.59, iar mai multe detalii gasesti aici.

Te-ai decis? Abia asteptam sa aflam cine va fi Utilizatorul Anului!

40 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Am votat; toti acesti utilizatori sunt de folos.Eu cred ca toti ar merita cate un premiu.Eu am ales cum am considerat.

| Innnaa a răspuns:

L-am votat pe cel care m-a ajutat.

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

@Caramela!
Chiar acesta a fost motivul pe care l-am scris:
''Ajuta oamenii, fara a cere sau a astepta vreo rasplata''

| IMC90 a răspuns:

''Votul tau a fost dat catre Ioandelasal''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Votul tau a fost dat catre Ioandelasal iar motivul este acesta:
O să spun ce am spus și la întrebarea respectivă: Îl aleg pe Ioandelasal pentru tot ajutorul ce îl oferă pentru site. Este imparțial, își vede de treaba lui și își rupe din timp pentru a răspunde problemelor serioase. Te scuteste de un drum la avocat, economie bună și te ajută să cunoști mai bine Codul Penal. Da, serios. El să fie!

| DeeJayWolfy a răspuns:

Loandelasal

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din ce in ce mai mult seamana cu politica romaneasca. M-am dus si eu la vot sa pun stampila si... surpriza. Nu am avut de unde alege. Bine macar ca anul asta am avut pe cine pune stampila, dar la anul o sa fie durere laughing

| Dumnezău a răspuns:

Pentru ca mi-e lene sa dau print screen, am sa citez din mine : "Votul tau a fost dat catre caramela iar motivul este acesta:
Dedicare mirobolanta si nemaipomenita pentru acest site vaduvit de useri de calitate."

Si-asa site-ul e o gluma, hai s-o facem oficiala. Daca chiar iese caramela, imi sterg contul.Book it!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe un cont l-am votat pe ioandelasal, iar de pe altul pe ardnaxur1961. Oricum iese neluL, eventual evenso, daca-i cedeaza titlul, asa din prietenie big grin

| oOSaritaOo a răspuns:

Numai eu l-am votat pe NeluL? :S

Apache
| Apache a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Nu. Eu l-am votat pentru ca m-a ajutat personal.
Ah si pentru TPU : Acordati premii substantiale fiecarui user al lunii care reuseste sa devina popular pe site din cine stie ce motive...dar cu userii care se claseaza acum pe locul 2 si 3 ce se intampla?
Ii premiati si pe ei sau le dati un tricou banal? Daca ajungi in top 3 in acest clasament inseamna ca meriti sa fi premiat mai mult ca orice user al lunii, zilei sau expert TPU la un loc.
Sau cu userii anului din anii trecuti. Brigaela, Noname? Ele nu ar merita la fel de mult ca userul care o sa iasa anul acesta?
Just saying...

| RAY a răspuns:

Eu astept ziua cand vom fi trai in realitate mai mult ca in virtualitate, nu votez pe nimeni, ajutor virtual nu exista prefer unul real

| sucul a răspuns:

Am votato pe mona pentru ca ea are multe raspunsuri castigatoare si a castigat si tricoul!

| Alexandru98 a răspuns:

Pe mine

| LuizaVisanu a răspuns:

Caramela

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

NeluL fiindca este:serios, bun si te ajuta la ce ai nevoie

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Si eu l-am votat

| Lightning1997 a răspuns:

L-am votat pe Ioandelasal.

| yellowcox a răspuns:

NeluL

| denidenitare a răspuns:

Toti spun ca eu sunt eu nu m-am votat pentru ca am vott pe altineva mie nu mi se pare drept

| LiliJB a răspuns:

Caramela.

| euschwarz a răspuns:

Euu laughing

| E7060026 a răspuns:

Toti merita sa fie votati

| andreilove a răspuns:

NeluL

| Mephisto666 a răspuns:

L-as vota pe Ţepeşu

Răspuns utilizator avertizat
| Andreas757 a răspuns:

Evenso

| JungleHell a răspuns:

NeluL