| Yamx a întrebat:

Uitati-va ce raspunsuri:
http://www.TPU.ro/......folositor/
Dupa ce ca nu sunt multi copiii care mai citesc in ziua de azi, cand pune cate unul o intrebare serioasa apare cate un idiot sa vorbeasca aiurea sau sa le bage in cap tampenii copiilor. Nu va enerveaza? :| Pe bune acum, ce site e asta? Intrebarile serioase sunt luate la misto si cele neserioase sunt foarte "tru".

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Ăia sunt niște imaturi. Răspunsuri mai idoate ca astea, n-am mai văzut. Doamne, încet, încetișor, încetișor de tot, generația se duuuuuuuuuuce de râpă... la fel că și TPU... trebuie neapărat să facem ceva.

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Mda raspunsuri de imaturi ar trebui sa ne adunam cativa si sa facem ceva nu se mai poate se duce TPU de rapa tot intrebari si raspunsuri prostesti ar trebui sa devina mai serios!

| AndraBubuyous a răspuns:

O data pe TPU am gasit o intrebare de genul:''Cine stie cat costa sa iau un cap alpin de vaca din suedia?''iar apoi un cap ce rade.Asta e o intrebare luata la misto.TPU nu ar trebui sa accepte asemenea intrebari.