| Lowly a întrebat:

Un membru junior mi-a trimis un mesaj si trebuie sa-i raspund urgent dar imi scrie ca sunt junior si nu pot trimite mesaje ce sa fac
ps:

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

El trebuie să-și schimbe setările, intrând la "Editare profil", selectând la "Vreau să primesc mesaje de la:" "Toți membrii TPU" și salvând.

P.S. Sper că îmi va citi răspunsul și își va schimba setările. Abia atunci veți putea să comunicați fără probleme. Baftă!

3 răspunsuri:
| Hohenheim a răspuns:

Si mie la fel. laughing

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Pui o intrebare pe TPU in care sa scrii: "Pentru membrul "X":nu pot sa iti raspund pentru ca sunt membru junior si inca nu pot trimite mesaje".

| Lowly explică:

Da dar si el e junior are aceleasi lucruri la profil...si de ce el a putut sa-mi trimita?