| Mely92 a întrebat:

Un moderator care ma poate ajuta sa șterg o întrebare definitiv? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| ALM2000RO a răspuns:

Nu trebuie moderator pentru asta. Doar tu (titularul/titulara contului) îți poți șterge întrebarea.
Intri la rubrica cu întrebările tale și dai șterge, apoi trebuie să descrii motivul pentru care dorești să-ți fie ștearsă întrebarea (ți-l cere pentru a se preveni ștergerea întrebării de către alți utilizatori) și apoi îți accesezi e-mailul (mailul trecut când ți-ai făcut contul pe forum), de unde îți validezi ștergerea întrebării.