| monstruletz_8834 a întrebat:

Un nume de facebook va rog help mee

Răspuns Câştigător
| silence a răspuns:

Briosa xd
un necunoscut
dream bubbles
ice tea
green ice
nume de cod + numele tau;))
blue panda

sau pur si simplu numele tau!
ce iti e rusine cu el :-s

?

a p.s uite un site cu caractere speciale pentru numele de pe diferite site'uri http://iulyka.blogspot.com/2010/02/caractere-pentru-numele-de-pe.html :]

4 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Iti pui numele tau real si dupa dai la contul meu=>Setarile contului si iti apare numele real si nume de utilizator.Dai la nume de utilizator si iti pui ce vrei tu oricare din cele de mai sus.Asa iti va ramane si cel real si cel ales de tine. Sper ca te.am ajutat! Bafta!

| AxxyAlexandra a răspuns:

De obicei la facebook ar trebui sa-ti pui numele tau real. Asa va fi mult mai usor pentru prieteni, colegi sa te gaseasca.happy

| Catalin_4582 a răspuns:

Pe Facebook trebuie sa folosesti numele tau real.Asa face toata lumea...ma rog in afara de unii

| monstruletz_8834 explică:

Mersiii:X