| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot da la raspunsurile celorlalti utilizatori voturi?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Sub fiecare raspuns ai "CautNume asculta >>>
Evalueaza / Raporteaza" (am dat exemplu de la un raspuns de al meu)
Dai pe "Evalueaza" si acolo bifezi casuta(sau casutele) si dupa "Evalueaza".
Poti da voturi numai daca esti utilizator Senior.Senior devii atunci cand ai 10 zile pe site si 100 de raspunsuri (normale, nu neaparat castigatoare)
(http://www.tpu.ro/blog/?p=2183)

1 răspuns:
| Lightning1997 a răspuns:

Sub fiecare raspuns, ai in dreapta optiunea de evaluare sau cea de raportare.Dai click pe ''Evalueaza'' si votezi raspunsul, dupa cum il consideri.Dar poti da voturi numai daca esti utilizator senior(adica 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ti-ai facut contul pe TPU).