| Tsunade99 a întrebat:

Unde pot vedea intrebarile mele care au fost votate inteligente de exemplu?
Sau nu se pot vedea?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu există o astfel de opţiune/funcţie. Tot ce poţi să faci, e să iei toate răspunsurile (nu întrebările se votează ca fiind inteligente, ci răspunsurile) la rând, intrând la "Răspunsurile mele".

| nobody2011 a răspuns:

Nu se pot vota întrebările. Dacă te referi la răspunsuri,mergi la profil.O rubrica se va numi "punctaj".Dai acolo si mai jos vei vedea cate voturi folositoare,nefolositoare, amuzante, inteligente si stupide ai primit.
Dacă vrei sa vezi la fiecare răspuns în parte:click la Vizualizare Profil->Răspunsuri.Click pe ÎNTREBĂRILE utilizatorilor cărora le-ai răspuns.Cauţi răspunsul tau şi afli.Succes!

| Scherimuvi a răspuns:

Poi da la raspunsurile mele si vezi o intrebare la care ai raspuns apasa pe numele tau si in dreapta iti arata cate funde ai si dai in jos si iti poti vedea si raspunsurile care au primit funda tu ai 13 funde in momentul acesta bravo tia

| aniriiiiii a răspuns:

Vizualizare profil si apoi scrie undeva mare Punctaj ...acolo vei vedea si voturile care au fost inteligente si amuzante si ...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarile nu se voteaza cu Inteligent, ci raspunsurile.
Le vizitezi pe fiecare-n parte.