| anonim_4396 a întrebat:

Unde vad toate raspunsurile mele? Gases doar ultimile... nu stiu cite. Dar vreau mai multe, pe cel putin doua luni. Multumesc.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Daca stii despre ce raspuns este vorba, poti scrie pe google 2-3-4 fraze ce iti aduci aminte, si la urma adaugi numele tau care il folosesti pe tpu...asa fac si eu cand vreau sa caut un raspuns..incearca

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tu săgeţile n-ai văzut? Ia încearcă-le, oare pentru ce sunt?

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Daca erau, le vedeam. Crezi ca nu am incercat totul inainte de a intreba?

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci probabil e o eroare ce ţine strict de contul tău. Trimite un mesaj la Contact şi roagă-i pe administratori să-ţi rezolve problema.

| EmaS a răspuns:

Intri la raspunsurile tale http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/
si in coltul din dreapta sus vei vedea doua sageti de culoare portocalie. dai click pe ele si vei putea rasfoi pana la prima pagina. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Ultimul pe care mi-l da este din 31 mai. Le vreau pe cele de acum o luna.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in stanga unde scrie Loga ca..in jos dai de "Raspunsurile mele" dai click si cauti raspunsurile tale, e posibil ca unele raspunsuri sa nu le gasesti, e posibil ca unele sa fi fost sterse/raportate etc.
O seara bunahappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Am cautat in Raspunsurile mele, in raspunsurile din profil, etc. Dar imi apar numai pentru citeva zile in urma. Nu e vorba ca sint sterse. Nu apar deloc cele mai vechi.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia intra tu pe pagina ta de profil si vezi la Activitate ca ai 3277 de raspunsuri.

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Atitea am, dar imi afiseaza citeva.

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Explicatie: nu ma intereseaza numarul lor ci un anume continut. De asta caut un raspuns de acum 1, 5-2 luni.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca stii despre ce raspuns este vorba, poti scrie pe google 2-3-4 fraze ce iti aduci aminte, si la urma adaugi numele tau care il folosesti pe tpu...asa fac si eu cand vreau sa caut un raspuns..incearca

| onasis1961 a răspuns:

Uite aici am gasit la raspunsurile tale din 21 martie 2012:
Pai atunci, in loc de Romanian Legacy, in lista care iti apare, alegi engleza. postat la 21 Martie 2012 20:17
Raspuns la intrebarea:
Cum fac sa schimb limba la tastatura? sa imi apara in bara ro/en?(am windows7 )
Cum activam scrierea cu aceste caractere specific Românesti, mergem in Control Panel la Regional and Language, aici apasam pe tabul Keyboards and Languages dupa care apasam butonul Change keyboards, acum trebuie sa adaugam o tastatura "Add", tastatura trebuie sa fie Romanian Legacy.
Schimbarea rapida intre tastaturi o facem cu combinatia de taste Alt + Shift. postat la 21 Martie 2012 19:57
Raspuns la intrebarea:
Cum fac sa schimb limba la tastatura? sa imi apara in bara ro/en?(am windows7 )
Vezi daca e vorba de asta:
http://forum.romedic.ro/user.php?id_user=111003
are si fotografie la profil. postat la 21 Martie 2012 19:49
Raspuns la intrebarea:
Caut o fata pe nume Axinte Ramona Manuela nascuta in 1983 este din comuna Miclesti jud Vaslui tot ce stiu este ca s-a casatorit insa nu stiu numele de familie si as vrea sa ma ajutati sa aflu dau funda? (mai mult)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Aici le poti vedea pe toate,
http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/
Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sint toate, ci numai pina in 31 mai. Vreau mai vechi.

| AlexAleex a răspuns:

Pai mergi la raspunsurile tale si rasfoiesti paginile.

| qIrinna a răspuns:

Probabil e o eroare ce tine strict de contul tau.e posibil ca unele sa fi fost sterse/raportate.