| QuizMaster a întrebat:

URGENT! DAU FUNDA SI VOT! Deci, de cateva zile eu numai pot sa dau funda la membrii care raspund la intrebarile mele.Totusi vad oameni care au putut sa dea funda la cei care leau raspuns la intrebari, si intrebarile erau puse pe 14/15 august.De ce?

De asemenea se tot spune ca TPU are probleme tehnice.In ce constau aceste probleme tehnice. Ce rep ele de fapt, membri prea multi sau ce? Daca sar investii bani in site, problemele ar putea fii rezolvate?

Gravitatea problemei cu,, Fundoiu" este ca majoritatea mebrilor raspund la intrebari pentru funda.Chiar daca atitudinea este cam sucks, raspunsurile lor pot ajuta pe cineva, deci ele sunt valoroase, adica problema cu fundoiu trebuie rezolvata cat mai repede.

Voi ce parere aveti? Cum comentati aceste lucruri? Puteti raspunde la intrebarile de mai sus?

Răspuns Câştigător
| queerkulture a răspuns:

Toată lumea întreabă de ce nu mai merge funda. O să-și revină probabil în vreo două, trei zile.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Stiu exact ce stii si tu si asta am aflat din multe afisari cu "TPU are probleme tehnice si lucram sa le remediem si ca s-a depasit capacitatea". Trebuie sa-i credem, ei stiu cel mai bine. Sunt si alte defectiuni, mult mai importante decat cea cu funda, de exemplu sunt multi care se plang ca nu pot posta raspunsuri. Pana la urma aceasta nu-i asa de importanta si precis se va rezolva, mai ales ca ai 3 zile pentru acordare. Numai bine!