| maite13 a întrebat:

Utilizatorii juniori pot vota raspunsurile?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu, numai daca ai devenit utilizator Senior.
Vei putea sa votezi, sa raportezi, sa folosesti chat-ul site-ului, când o sa deveni membru "Senior".
Ca sa devii membru "Senior" trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri si cel putin 10 zile de la data înregistrarii. Pentru mai multe detalii intra aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.

3 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

De ce nu incerci? esti junior, poti incerca si singura, ce rost are sa pui intrebare?

| mariacris98 a răspuns:

Nu, trebiue sa fii "Utilizator Senior" pentru a vota raspunsurile. Pentru a deveni trebuie sa ai minim 10 zile de la inregistrarea pe site si minim 100 de raspunsuri.

| Lightning1997 a răspuns:

Cata lene poti sa ai...pentru ce mai ocupi spatiul cu o intrebare inutila, iei orice raspuns si incerci, apoi te lamuresti ca nu poti pana nu devi senior.