| BogdySS a întrebat:

V-i se intampla si voua sa nu puteti accesa unele intrebari, in sensul ca, atunci cand dai click pe intrebare te duce la pagina principala?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Înseamnă că întrebările respective au fost şterse/raportate sau (în unele cazuri) mutate la altă categorie.

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Acest lucru se intampla datorita faptului ca intrebarea pe care incerci sa o accesezi a fost stearsa.

Alexandra - TPU

| Musique a răspuns:

Da.
Ori întrebarea a fost ștearsă, ori TPU are probleme tehnice.
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redirectionarea catre pagina principala se face atunci cind intrebarea a fost stearsa.Numai bine.

| Plolice a răspuns:

Da

| BogdySS explică:

Multumesc de lamuriri!happy

| BogdySS explică:

Multumesc din nou!hee hee Asta ma gandeam si eu ca ar putea fi problema, doar ca intrebarea inca exista pe pagina, dar acum, cu atatea pareri, sunt sigur ca asta ehappy