| anonim_4396 a întrebat:

Va enerveaza utilizatorii care la sfarsitul raspunsului "cersesc" funda?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Am devenit imuna.
Dar la inceput da, recunosc, ma enerva. Insa in timp am realizat ca sunt doar niste copii si ca trebuie sa fiu mai intelegatoare, mai maleabila si sa-i las sa se joace de-a fundite linistiti, pana se vor satura/plictisi/maturiza si se vor lasa singuri de sportul asta.
O seara placuta!

14 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Mă cam enervează un pic dar asta e, eu dau fundă cui consider eu.Şi celor care zic "fundă" la sfârşitul răspunsului le dau doar dacă eu consider că răspunsul merită, altfel nu.Nici eu nu am cerut fundiţe după ce am răspuns la vreo întrebare.Bine,nu mă deranjează să primesc fundiţe, dar nu alerg după ele.Cine vrea îmi dă, cine nu, nu şi gata! Nu oblig pe nimeni.

| ImmortalQueen a răspuns:

Da si inca muult.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Daa

| ZEU93 a răspuns:

Da,ei sunt pe site pentru funde nu ca sa ajute happy

| LonelyLoner92 a răspuns:

Da, ma enerveaza. Poti sa te uiti la sfarsitul fiecarui raspuns al meu, si o sa vezi ca eu niciodata nu am cersit funda. Nu sunt milog!

| TSO7 a răspuns:

Pe mine nu, adica nu ma influenteaza si dau oricum celui care merita :p

| Sorinelo19 a răspuns:

Da

| darkhell217 a răspuns:

Da! de parca ar castiga o cupa de aur

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Cam dastraight face. daca cer funda automat nu leo mai daulaughing. acum fara panarama chiar asa facstraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... se vede ca acei utilizatori nu isi doresc intr-adevar sa ajute si tocmai de aceea ei nu merita funda. majoritatea "cersetorilor" arunca un raspuns la nimereala dar trebuie sa recunoastem ca unele din raspunsurile date de ei chiar se straduiesc pentru funde dar da in principiu ma enerveaza
funda? laughing rolling on the floor (just jocking)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.sunt penibili cand cer funda.

| MikeZG a răspuns:

Da

| myru_6393 a răspuns:

Nu daca dau raspunsul folositor nu ma enerveaza da daca dau un raspuns prostesc ma enerveaza