| SeXyBoYzS a întrebat:

Va rog ajutati melaughing! aici la TPU nu ma mai lasa sa raspund la intrebari zice daca vreau sa dau mai mult de 5 rasp pe zi click acolo dau si zice ca mi-a trimis la id de mess.si ma uit si in spam si in scite in bulksdpam nck'eri ce sa fac?:-((

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai ai puțină răbdare și verifică și "Inbox", și "Spam"! Baftă.

| ThiiisIsMee a răspuns:

1. Mai trimite ink odata.
* sau *

2. Asteapta cateva zile.si mie mi s-a intamplat asta. dupa 2-3 zile mi-a aparut in spam big grin sau imbox depindebig grin

:* Succes:d