| TroolGheoerghe a întrebat:

Va rog ajutati-mi un prieten,, Mishaaflv,, are doar 1100 dar am calculat punctele si are mai mult.Care e problema?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/zgfy
Acum am calculat si eu, sunt 11829, 85 de puncte.
In calculul facut de tine ai uitat 180 de "puncte la care a raspuns al patrulea" si totusi ti-au iesit peste 15000.Ai gresit, poate la vizite, ai considerat ca sunt 2785 de puncte, dar ele sunt 27, 85.
Poate ca mai apar erori sau bug-uri pe site, dar asta era prea de tot, mi se parea o imposibilitate, de aceea ti-am si raspuns.
Acum, refa calculul.
O zi buna.

| TroolGheoerghe explică (pentru greece12):

Nu sunt prost dar atat mi-a dat la calculator pe net.

| greece12 a răspuns (pentru TroolGheoerghe):

Ia un calculator obisnuit sau banalul creionas, n-o sa ne contram acum pentru o operatie de clasa a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta reactualizarea, care nu se face instantaneu si nu este exclus ca tu sa fi gresit la calcul.Iti garantez ca nimeni nu este "furat". Numai bine.

| KillerBunny1500 a răspuns:

Din cauza servelor care functioneaza mai greu poate nu i s-au alocat toate punctele, am patit-o si eu si presupun ca mai multi utilizatori de pe TPU. IMi fine, se va rezlva.
PS : Nu exaspera, si, poate ati calculat gresit, si, nu mi-o lua in nume de rau ca bti-am spus.

| TroolGheoerghe explică (pentru KillerBunny1500):

Uita-te la ea in profil e printre prietenii mei.

| KillerBunny1500 a răspuns:

La mine apare ca are 11829. Probabil i s-au alocat punctele, uita-te la profilul lui sa te convingi.

| TroolGheoerghe explică (pentru KillerBunny1500):

557 vizite =27.85
123 raspunsuri=6150
19 ras. castigatoare=1900
1 ras.folositoare=1
1 ras. inteligente=1
46 ras. prime=2300
17 ras. al 2 -lea=680
18 ras. al 3-lea=540
5 ras al 5-lea= 50 Puncte :15029