| BlackList00 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati:vreau sa intru la editare date logare si vreau sa-mi schimb parola dar eu nu mai stiu parola veche! ce trebuie sa fac sa imi regasesc parola veche.Ca fara sa scriu parola veche nu pot sa-mi pun o parola noua si daca imi spune-ti cum se face dau funda si votez raspunsul ca inteligent! plzz ajutati-macrying

1 răspuns:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Trebuie mai intai sa te duci in meniul din stanga paginii, ultima optiune: Logout!
Apoi, tot in stanga paginii apare chestionarul pentru logare. Pe fond albastru ''NU am cont" si "Am uitat parola". Dai click pe Am uitat parola" Completezi chestionarul si iti va trimite un e-mail cu parola veche