| ionela5691 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum sa trimit cereri de prietenie sunt noua si nu am gasit de unde sa trimit cereri de prietenie.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Dai click pe nick-ul userului care ti-ar place sa-ti fie prieten si iti va aparea profilul lui.Acolo,vei gasi functia "Adauga ca prieten".
Click si astepti ca userul respectiv sa iti accepte cererea!
Bafta, bun venit si 2012 fericit!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic pe www.TPU.ro/useri, apoi dai clic pe user-ul care te interesează, clic pe Adauga ca prieten (este sub poza de avatar) iar cererea pleacă. Vei primi confirmarea cereriri ori respingerea.
Bine ai venit printre noi.
Pa, pa.