| AFR81 a întrebat:

Va salut! Am o nelamurire, am auzit ca la sfarsitul lunii noiembrie sau ceva de genu' se alege userul anului. Dupa ce s-a ales acesta, toti userii sunt resetati, cum ar veni, si au punctajul 0 si se ia de la capat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nominalizarile se fac de catre utilizatori in perioada noiembrie - decembrie si userul anului este apoi numit de echipa TPU. Te-a mintit cine ti-a spus treaba cu "resetarea", nu este adevarata, punctajul merge in continuare. Numai bine!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu se reseteaza nimic, doar este ales cel mai activ user pe timpul anului curent iar data nu este sfarsitul lunii noiembrie si sfarsitul anului.

| unknownn a răspuns:

Nu se reseteaza punctajul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. In plus, daca te uiti in postarile celor de dinainte de alegeri, inca mai exista deci fac puncte. E doar un titlu de merit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. De unde ai auzit tu asa ceva?

http://ro.wikipedia.org/wiki/TPU.ro