| Skylimit a întrebat:

Vi s-a intamplat si voua ca de fiecare data cand intrati pe TPU site-ul sa-si dea refresh de vreo 3 ori?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Skylimit explică (pentru mgtow):

Mi se intampla de mult. Ai crede ca un site asa de popular ar rezolva o asemenea problema. Dar poate nimeni nu s-a plans pana acum.

| mgtow a răspuns (pentru Skylimit):

Nu sa plans nimeni de aia continua uneori

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Da, cand dau vizualizare profil, isi da refresh de 2-3 ori.dar isi revine.
Asta e.
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Da.Mi se intampla si mie.De vreun an si ceva.

| Furculingură a răspuns:

Da, dar își dă refresh doar o dată sau de două ori.

| OnuOnulică a răspuns:

Mereu îmi face așa laughing stai liniștit așa face la toțiwinking

| LTAA a răspuns:

Da. Am o vagă impresie că este din cauza "Widget"-ului de notificări din stânga, care nu se încarcă complet de prima dată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope.

| StalkerSoul a răspuns:

Niciodata.

| UngureanuR a răspuns:

Nu, s-ar putea sa fie de la tine.

| Skylimit explică (pentru UngureanuR):

The ***? Cum naiba s-ar putea sa fie de la mine din moment ce s-au strans oameni care aproba existenta acestei probleme chiar in aceasta intrebare.

| leivi a răspuns:

Da!