| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare normal ca o persoană să aibă mai multe conturi şi să îşi dea funde şi voturi singură?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Mi se pare că e un distrus căruia îi mai trebuie timp să înțeleagă că TPU nu a fost proiectat să fie "un jock f@1n cu m00lth3 f00dintz3love strucklove strucklove struck:*:*:*" și care n-are ce face în viață.

Baftă

20 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

@Dumnezău, ai fost haios la raspunsul acesta laughing)

| Neimportant a răspuns:

@Jelli, lasa, ca intr-o zi o sa scapi tu vreodata de ea smug!

| Neimportant a răspuns:

@Jelli, văd că te-ai ''atasat'' mult de ealaughing) @VivianKorea, nu este nici-o problemă numai că nu e prea corecthappy

| Neimportant a răspuns:

@Jelli, stii ce-am observat? Ca esti preferata ei! d-aia iti da mereu stupid. numai ca ea sufera de parkison si ii tremura mana. in loc sa-ti dea inteligent, ii aluneca mana si ea iti da stupidhee hee

| Neimportant a răspuns:

@bogdan26, fii sigur ca da.
Uite iti dau exemple :
http://www.tpu.ro/utilizator/glzk
http://www.tpu.ro/utilizator/dorp

(fata asta se presupune ca are ''admirator''):-j

| Dumnezău a răspuns:

Ar fi o placere incomensurabila sa-i rastignesc in biserica, iar apoi sa crosetez funde din matele si sangele lor coagulat.

| Dumnezău a răspuns:

@ApostolitaLuiDumnezău: Pasionata de threesome? Atunci trimit pe Duhul Sfant sa iasa de-un foursome? smug

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli : Bun si-asa.Ramai apostolita mea preferata, totusi.

caramela
| caramela a răspuns:

Offf, ce nu face omu sa primeasca niste amarate de fundite...straight facestraight facestraight facede parca ar avea avantaje materiale, si nici asa...straight face

| Bogdanux a răspuns:

Se practica asa ceva? laughing

| CompleteAndUtter a răspuns:

Naivitatea mea nu mi-a permis nici macar sa imi imaginez asa ceva laughing. Chiar si aici, pe TPU se intampla astfel de lucruri? Pai, nu, nu mi se pare normal. Acest lucru denota o disperare fara margini si o obsesie de a ajunge in top. Dar ce sa facem, asa e rasa umana, nu?

| MâţaD a răspuns:

Mi se pare o persoana disperata...care nu doreste sa fie utila, ci sa creasca in rank degeaba...

| Diiiaaa a răspuns:

Acele persoane sunt nişte copii care se joacă de-a strânsul fundiţelor.
Şi degeaba adună ei funde dacă răspunsurile lor nu sunt corecte, fundele sunt date pe milogeală, sau, cum ziceai tu, îşi dau singuri funde de pe alte conturi.

Şi ca să-ţi răspund la întrebare, nu, nu mi se pare corect însă ce putem să le facem... pierderea lor nu a noastrăoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e normal să aibĂ, dar se practică...desigur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi se pare normal nici sa aiba mai multe conturi, daramite sa faca toate alea. Cel putin musiq exista ( o tipa ce isi da funde singura ) si trolica mea favorita cu voturile ei laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Vogue, adevarat ca se plictiseste, o sa vada ca nu reuseste sa ma faca sa sufar si ca se chinuie degeaba, bolnava dracului, soare nenorocit si vis de cosmar ce e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Vogue, ai fost haioasa laughing. Da, am si fantezii cu dansa, facem un 3sme cu mine, ea si o coasa smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai mare prostie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Dumnezău,am redevenit necredincioasa și păcătoasa Jelli. M-am căit să nu ard în iad și...mi-am recuperat trupul și sufletul.

| VivianKorea a răspuns:

Si ce daca omu isi da singur funde! care-i problema?