| Uratu140 a întrebat:

Voi ati castigat tricoul ala c eu, tocmai azi am raspuns la vreo 150 de intrebari si cred ca e o nebunie nu stiu cum fac altii?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

In acest moment vad ca ai raspuns la 20 de intrebari, la concurs nu se tin cont de raspunsurile date la categoria Trivia / Amuzamente si Filesharing/linksharing, ori la raspunsurile dat la postarile mai vechi de 3 zile, in plus doar primul raspuns se ia in considerare la o postare (de exemplu daca la acelasi postare raspunzi de 8 ori in acest caz doar primul raspuns de al tau va fi luat in considerare pentru concurs).

P.S. Eu am castigat odata, dar este adevarat ca nu e usor sa castigi mai ales daca vrei sa dai raspunsuri bune.

| Uratu140 explică (pentru evenso):

Mersi,dar mie mi s-a parut o vesnicie

| evenso a răspuns (pentru Uratu140):

Cu placere.
Te cred happy

| Azµre a răspuns (pentru evenso):

Hai mă că nu e așa de speriat...

| Uratu140 explică (pentru Azµre):

N-am fost speria, cred ca ai inteles gresit, chiar deloc

| Azµre a răspuns (pentru Uratu140):

Nu scumpo eu mă refeream la Evenso happy la modul cum a spus-o happy nu la tine. Cu tine n-are nimeni nimic stai liniștită happy Mult Succes! Dacă ai nevoie de detalii sau vrei să întrebi ceva mă poți întreba și îți răspund

| Uratu140 explică (pentru Azµre):

Eu sunt baiat ba!

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu conteaza daca primesti fundita. daca vrei sa castigi acel tricou, trebuie sa fii primul pana la miezul noptii.
O zi frumoasa sa aihappy

| Azµre a răspuns:

Eu nu știu de unde ai scos 150 de răspunsuri pe ziua de azi că eu am numărat 21 la tine pe profil.
Da se câștigă tricoul numai dacă ai răspunsuri bune, complete și în concordanță cu subiectul.
Nu se punctează Trivia/Amuzament și Filesharing/Linksharing!
Răbdare, o minte deschisă și o zi pierdută și ai să poți câștiga.
Eu am câștigat de 9 ori și numai știu eu de câte ori am lăsat pe alții să câștige.

| Fatamuntilor a răspuns:

Re(citeste )regulamentul sau scrie adminilor sa te lamureasca. Poate au fost sterse rapunsuri.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a castiga tricoul trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri validate intr-o zi(sa respecte regulamentul concursului).

| Uratu140 explică:

Si din toate alea nu am primit nicio funda.
au fost raspunsuri de caltate uitati-va daca vretisad

| dany248y a răspuns:

Eu nu am castigat si nici nu imi bat capul cu asta.