| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Voi cine considerati ca e cel mai bun utilizator TPU? Eu consider ca NoName.

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Eu cred ca toti sunt buni, nu degeaba majoritatea sunt expertii.

7 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Si eu cred ca este NOname.Dar si ceilalti utilizatori merita toata admiratia noastra pentru raspunsurilor lor folositoare.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Da, cred ca N0Name.
Dar si Legiuitoarea se implica destul de bine in aceasta comunitate. Ce e dragut la ea, este faptul ca spune ce are de spus scurt si la obiect, nu sta sa ocoleasca si sa se bage pe tot felul de teme. Nu, ea se tine de ce are de zis si in 2/3 randuri isi da raspunsul care de cele mai multe ori sunt destul de folositoare. [ar trebui sa invat cate ceva de a ocolii amanuntele]
O zi buna!

| HappyCandy a răspuns:

Toti utilizatorii sunt activi doar ca noname sau altii sunt de mai de mult inscrisi dar sunt de acord

| andragrigoras2000 a răspuns:

Toti de pe TPU sunt buni.bineinteles,ca noname se numara printre ei.winking

| pass4pass a răspuns:

Brigaela

| Alkyda a răspuns:

Evident ca el ebig grin

| SpecialGirl18 a răspuns:

Sunt de acord cu tine... funda?love struck