| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeți că topul de aici o să arate așa mereu http://www.tpu.ro/useri/clasament-general/?
Adică eu văd useri cu un potential foarte bun și pot ajunge pe poziția 1 în clasament :D
Câteva exemple: darrio2007, suntserios,OnuOnulică
Chiar dacă Onulică nu mai e activ cum era prin 2013...

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce, ţi-e dor de plagieri marca OnuOnulică?

Clasamentele nu prea sunt relevante. Reflectă mai mult cantitate, pe când calitatea poate lăsa de dorit.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Te-au platit bine, sa le faci reclama?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai de gând să întorci clasamentul invers, ca pe-o clepsidră?hee hee

De ce nu încerci chiar tu o schimbare a clasamentului? Surprinde-ne plăcut!
Poate că ai un "potențial" ascuns! : ))

| LTAA a răspuns:

Fiecare a raspuns zilnic cat sa stranga tricouri pentru toata familia, apoi au terminat.happy
Anyway, fiecare are serviciul/scoala lui si probabil n-au timp sa intre pe site.