| SaveTheNature a întrebat:

Voi cum ati descoperit site-ul TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! am descoperit acest site din intamplare, cautam ceva pe google si am dat de acest site fara sa vreau, mentionez ca sunt inregistrata din 2010, dar un an am stat pe tusa nestiind ce se petrece pe acest site, eram intr-un moment de cumpana in 2011, eram grav bolnava si ma saturasem de doctori spitale, urgente etc, asa ca am cautat ceva din nou pe google si tot aici am ajuns, asa am inceput in 2011 sa comunic cu cei de pe tpu...nu regret ca am facut acest cont, in momentele de singuratate, de durere, intru pe site si raspund intrabarilor, asa mai uit de tot si de toate, raspund acolo unde cred ca ma pricep si pot da un sfat bun, si de ce sa nu recunosc ca uneori chiar mai invat cate ceva de aici.
O zi buna si frumoasa sa ai!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cautand pe Google, din intamplare.
Pa, pa!

| CautNume a răspuns:

Cautam pe net informatii despre anumite lucruri despre care mai avea cineva nevoie si intrebase pe tpu.Si am dat de site de mai multe ori si pana la urma mi-am facut cont.

| valentin123 a răspuns:

Pai... mai toti din clasa au avut cont pe TPU si am decis sa ma inscriu si eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la TV. Pe Realitatea se prezenta un top al celor mai accesate site-uri romanesti de Craciun. Asta prin 2009. Apoi Google m-a tot adus pe aici. La inceput am crezut ca nu e cine stie ce. Apoi ceva sau cineva m-a infestat in membru TPU cu acte-n regula. crying

| EmaS a răspuns:

Eu cautam ceva despre atributele lui Dumnezeu si asa am descoperit TPU. De atunci am intrat zilnic pe el.

| Innnaa a răspuns:

Acest site mi-a fost aratat si recomandat de o buna prietena,
CautNume.

| TooNight a răspuns:

De la un prieten, m-a innebunit cu acest site.Pana mi-am facut si eu contlaughing

| Luiza45 a răspuns:

DIn cauza ca sut o mare fana a anime-urilor si tot cautam intrebari pe google. Am gasit acest site si am vazut o intrebare la care stiam rapsunsul asa cami-am facut cont.