| anonim_4396 a întrebat:

Voi răspundeti la întrebări pentru funda sau că sa ajutați?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Răspunsul meu este categoric: "devotamentul spre a ajuta alți oameni clar vorbește de la sine".
Mereu am vrut să ajut alți oameni, fie cu sfaturi, fie cu cunoștințele mele, totul, pentru mine, a stat, de la crearea contului intitulat "CookieDog", până azi, în devotament, rank-ul vorbește de la sine.
Consider că cerșetorii de funde sunt doar niște oameni triști, fără minte umană, ei nu înțeleg că alegerea fundei este arbitrară, este la alegerea posesorului întrebării, ei vor să scoată din tine tot acest "drept" de a alege arbitrar și în funcție de calitate răspunsurile.
Din păcate, mai avem și specimene "d'astea" și trebuie să le suportăm, să le mai învățăm, că-s copii.
Anyways, Cookie mereu a vrut să ajute și sper că mereu va putea ajuta.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sincer... nici una nici alta, raspund din plictiseala, e o buna ocazie sa ma deconectez cateva minute din cand in cand

| dannyel86 a răspuns:

Exclusiv pentru a ajuta!
Cei care vor funda, trec in finalul mesajului mentiunea "Funda?"
E destul de clar pentru ce intra ei pe site-ul TPU, nu?

| wpetterssone a răspuns:

Nu îmi doresc să am cât mai multe funde, deci răspund pentru ajutor.

| teo530 a răspuns:

Pentru a ajuta. Nu mă interesează doar funda. Eu am doar 24 de răspunsuri câștigătoare și aproape 800 de răspunsuri deci daca m-ar fi interesat funda aș fi abandonat de mult TPU.

| Kerre a răspuns:

Pana la urma cu ce ajuta acea "funda", nu iti foloseste la nimic. De cand mi-am creat acest cont am avut intentia de a ajuta alti oameni folosindu-mi cunostintele in anumite domenii.