| BandOfHorses a întrebat:

Voi raspundeti pentru funda/tricou sau de dragul de a ajuta oamenii?

11 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Bineinteles ca scopul este ca sa ajuti oameni.Te simti deja rasplatit.

Apache
| Apache a răspuns:

Degeaba dai 1000 de raspunsuri banale pentru un tricou si o cana atata timp cat te injura tot site-ul.
Cand cineva iti multumeste, asta valoreza mai mult decat un tricou ce il iei cu 3 lei in piata.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ajut cu drag pe cei care cer ajutorul si ajut acolo unde cred ca ma pricep, iar daca esti rasplatit, inseamna ca efortul tau de a ajuta oamenii e benefic si iti da o satisfactie enorma.
O frumoasa zi sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Ca sa ajut.

| onasis1961 a răspuns:

Pentru a ajuta colectivitatea, apoi să fiu răsplătit şi cu o fundă dacă răspunsul meu a corespuns şi dacă se adună multe răspunsuri de ce nu şi tricoul şi cana.

| RAY a răspuns:

Ca sa pierd timpul cu folos

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

De dragul de a ajuta, imi iubesc semenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza funda sau tricoul; important este sa ajuti atat cat poti.Si foarte important este ca regulamentul sa fie respectat de fiecare.Asta ar insemna respect fata de ceilalti.Mult noroc.

| Ramona000 a răspuns:

De dragul de a ajuta oamenii dar si de tricoul ala adica doar azi

| HighDefinition a răspuns:

Eu răspund să ajut oamenii care au nevoie. Nu sunt o persoană "miloaga".

| dany248y a răspuns:

Nu fac asta pentru tricou nu imi pasa de el! Doar pentru un tricou trebuie sa dai atatea raspunsuri.Cand de fapt poti sa cumperi un tricou fara sa te mai chinui atata!