| roxeen a întrebat:

Voi reusiti sa cautati niste raspunsuri sau intrebari?
Cand apas pe " Cauta" imi apare asta
Ne pare rau, dar nu putem efectua cautarea in acest moment, din dorinta de a evita supraincarcarea serverului. Multumim pentru intelegere.
straight face

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"Din pacate, ni se intampla sa intampinam dificultati tehnice. Chiar dupa un upgrade la server, cateodata sunt foarte multi utilizatori in acelasi timp pe site si se depasesc capacitatile. Lucram la remedierea acestei situatii si continuam seria imbunatatirilor aduse TPU.ro.

Alexandra - TPU"

Sursa: http://www. TPU.ro/totul-despre-TPU/mi-se-pare-mie-sau-TPU-are-multe-erori-de-server/
Pa, pa.