| TheSoldier a întrebat:

Voua in cat timp v-a venit tricoul campionul zilei?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori!

Vei fi contactat pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

În ultima perioadă, Admina Cristina a trimis e-mail-urile la sfârşitul fiecărei săptămâni - acum, DEPINDE dacă/când are timp...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(
Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Indiferent când ajunge, va sosi cu siguranță la tine dacă ai fost campionul zilei.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru cel din ziua de 15 ianuarie(singurul, desi am mai multe zile castigatoare)am asteptat cam o luna.L-am primit in februarie tot pe la jumatatea lunii.

| Didishorr a răspuns:

Eu il astept din 23 aprile si trebuie sa vina, o sa-l primesti