| anonim_4396 a întrebat:

Vouă vă apare așa ceva?! http://i.imgur.com/XrDVY.png
Din "Stupid" l-ați schimbat în "Greșit/Discutabil" și din "Greșit / Discutabil" în "Eronat"?! Hai că asta e tare.

Răspuns Câştigător
| MyObsession a răspuns:

O să te trezeşti într-o zi că o să ai o căsuţă scriind 'porn'.

17 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Da,ne apare.Schimbarea nu face nota discordanta cu atitudinea site-ului si a adminilor din ultima vreme: lipsita de profesionalism, nitel oligofrena, si nesigura.Mai bine revenau la "stupid", ca nu prea difera de "eronat".

| Eternitas a răspuns:

Prea multe schimbări! Nici nu mă obişnuisem cu Greșit/Discutabil că deja s-a schimbat în Eronat. Oare la ce să mă mai aştept?laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Mda,o schimbare la fel de inteligentă ca datul cu capul de o cărămidă.

| Leocerba a răspuns (pentru MyObsession):

Te evaluez fara sa te mai punctez, ca nu stiu maine in ce se transforma: esti amuzant/a.

| MyObsession a răspuns (pentru Woodenpints91):

O să te trezeşti într-o zi că o să ai o căsuţă scriind 'porn'.

| Woodenpints91 a răspuns:

În curând va apare "Nu chiar atât de corect", pentru că după cum ştim, pupincurismul este în floare pe TPU.

| Rockart a răspuns:

Da. Şi nu ştiu de ce te miri. Având în vedere că jumătate de site a protestat împotriva votului mi se pare foarte normal că au modificat. Mi se pare ok. Dar şi mai ok ar fi să le scoată de tot. Sunt inutile.

| hideaway a răspuns (pentru Rockart):

Am propus și eu de a scoate de tot voturile, dar m-a luat cineva în seamă?
Nu. Asta e. I-am trimis o grămadă de mesaje Alexandrei de a scoate voturile...dar, n-am primit răspuns. Trebuie să ne obișnuim.

| Lightning1997 a răspuns (pentru hideaway):

Voturile nu trebuiesc scoase in nici un caz,daca nu votezi, e problema ta, voturile sunt necesare
e foarte buna noua modificare.

| Rockart a răspuns (pentru Lightning1997):

Sunt necesare? Ok. La ce te ajută pe tine?

| Syter a răspuns (pentru Rockart):

Sa acumuleze puncte, de parca ar trai cu ele.
Ehh, ce face lacomia din om.

| Lightning1997 a răspuns (pentru Syter):

Nu imi pasa de puncte, vorbeam in general

| Syter a răspuns (pentru Lightning1997):

Cine stie cate persoane sunt care isi fac mai multe conturi si isi dau singuri voturi, pentru ca sa arate cat de "inteligenti si amuzanti" sunt. Nu zau, ce e asa de "fain" cu datul voturilor, raspunzi si gata, iti da unu' un compliment si fii multumit cu asta, ca ai ajutat pe cineva, oricum nu ai ce face cu punctele alea, sa nu uitam si de "multdorita funda", cati oare nu s-au injosit pentru ea, la statutul unui cersetor?

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Meow^^

~Mie nu imi apare `... Trebuie sa ma ingrijorez?

| hideaway a răspuns (pentru MiauMiauPisiPufoasa):

Nu.
Tu mai ai voturile dedesubt?! Eu nu mai am nici un vot!
S-au scos cumva voturile?!

| hideaway a răspuns (pentru MiauMiauPisiPufoasa):

Aaaaaaaaaaa gata. Trebuie să apăs pe "Evaluează", din dreapta.

| VisColorat a răspuns:

Este o idee bună că au făcut aceste schimbări. De câte ori un vot era stupid, însemna o jignire sau ceva urât. Apoi greşit/discutabil s-a schimbat în eronat. După părerea mea votul eronat este mai bun decât stupid pentru că acel vot nu era chiar foarte plăcut. Acum sunt curioasă dacă funcţia de online/offline se va lansa.