| PumpkinPie a întrebat:

Vouă vă merge funcţia de căutare? Eu tot încerc să caut câte ceva şi nu reuşesc... Sunt singura?

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Trebuie sa iesi de pe site si apoi sa intrii iar.

| mihaella00elena a răspuns:

Nu esti singura, nici mie nu-mi mergetongue.Nu stiu din ce cauza...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, nu am probleme!
Se face reactualizarea și de aceea nu funcționează, este ceva temporar.
Mai insistă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu esti singura. La fel e si la mine cand dau cautare imi da prima pagina. Trebuie sa ma logez de vreo trei ori sa imi mearga butonul de cautare. E de la site.

| roxyana03 a răspuns:

Buna
nici la mine nu merge
nu stiu ce aresad

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Nici mie nu imi merge. Daca vreau sa caut ceva ma duce le prima pagina. La inceput mi-a mers dar acum nu.

| misterioa?a a răspuns:

Buna.
Din pacate tu esti singura, cel putin mie imi merge.
Du-te in control panel si dai remove browserului tau.Si dupa aia instaleza`l din nou.

NOname
| NOname a răspuns:

In ultimul timp acest lucru se intampla (aproape) zilnic.
Am observat, ca functia "Cauta" este activa fara intreruperi doar noaptea (dupa 23:00-00:00).
Deci incearca mai tarziu! Succes!