| Dalmore a întrebat:

Vouă vi se trimit mesajele? :/

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de ce anume scriu in mesaje, dar sper ca se trimit ca imi pun sperante mari in asta, sa ma insor, sa nu fiu impotriva familiei tradinitionale

| sierra1 a răspuns:

In draci, nu oricum!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sigur. De unde știi că mesajele tale nu ajung la destinatar? Dacă nu primești răspuns, nu înseamnă că mesajul nu a fost expediat. Din moment ce textul tău e vizibil în rubrica de mesaje (apropo, poți verifica), fii sigură că a ajuns în contul userului.

| Dalmore explică (pentru floresdemayo):

Pentru ca de obicei imi apareau la trimise. Plus ca am tot dat Trimite si nu mi-a aparut cu verde,, mesajul s-a trimis''. Nu e prima oara cand patesc, poate are site-ul toane din cand in cand laughing.

| teo530 a răspuns:

Ce mesaje?

| Dalmore explică (pentru teo530):

Aici, pe site.

| teo530 a răspuns (pentru Dalmore):

La care mesaje te referi? Pe care le postezi, private

| Dalmore explică (pentru teo530):

Mesaje private.

| teo530 a răspuns (pentru Dalmore):

La mine se trimit.