| muteanupaulcostin a întrebat:

Vreau sa citesc ceva. spuneti-mi o poveste despre ceva cat mai interesanta. Si spuneti-mi cum se da funda ca vi-o dau.Cum?

Răspuns Câştigător
| Violeta_1263 a răspuns:

Carti: Ucenicul vraciului
Blestemul vraciului
Secretul vraciului
Batalia vraciului
Greseala vraciului etc
sau tot asa o carte frumoasa Lessie se intoarce acasa ( nu e ff groasa)

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. TPU nu e o carte de povesti.
2. Citeste Intrebarile frecvente http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente!
Succes!

| Ada_2475 a răspuns:

Ucenicul Vraciului e cea mai interesata si fascinata carete pe care am citit-o
PS:Este o fundita langa raspuns dai clik pe ea si asa alegi raspunsul castigatorwinking numai bine succes la citit :*

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Jocurile foamei e foarte misto cartea:X

| Deliutz_5354 a răspuns:

Eu am citit si mi-a placut morcoveata si micul lord fauntleroy
si nu stiu cum se da fundita