| danielutza9999 a întrebat:

Vreau sa imi fac niste prieteni pe TPU ce sa fac? Cele mai bune raspunsuri primesc funda celelalte vot sad

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te adaug în lista mea numai dacă dai și acceptul.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
mai intai adauga-i ca prieteni pe utilizatorii site-ului, conversand cu ei, in timp devii prieten si le poti cere adresa de mess/facebook etc..cum adaugi prieteni?
uite cum...
intra pe profilul fiecarui utilizator, sub poza de profil exista optiunea Adauga prieten...ori intra pe profilul tau si selecteaza acceptarea prietenilor automat.
O seara frumoasa sa ai si sarbatori fericitehappy

| Fulbaster a răspuns:

Pune o intrebare de gen :Cine vrea sa fie prieten cu mine pe TPU. Celui mai bun prieten ii dau funda!
Pune intrebarea asta, pe TPU, si o sa vezi cat de multi prieteni o sa iti faci happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suferi de nebăgare în seamă? E cam jenant să îți faci prieteni așa.
Pur și simplu, intră în vorbă cu oamenii pe diverse subiecte. Ca în realitate. Dar nu cu formulări de genul „vrei să fim prieteni?" că sună a grădiniță.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Eu zic ca fiecare utilizator care iti va da raspunsuri bune la o intrebare trebuie sa fie prietenul tau.Dai pe numele lui (unde scrie cu albastru, deasupra comentariului) si dai Adauga ca prieten (este scris intr-un ecran verde, sub imaginea de profil).

| danielutza9999 explică:

Multumesc!