| MiRyyy a întrebat:

Vreau sa imi schimb poza de profil de pe TPU.am incercat dar nu merge.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul". Succes!
Mai multe despre TPU http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Daca ai facut deja asta poate ai uitat sa dai pe "Salveaza". Daca ai salvat, poza trebuie aprobata de administratori si maine iti va aparea la profil.

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes!

| TPU.ro a răspuns:

Inainte de a aparea peste tot pe site, fotografiile de profil au nevoie si de aprobarea unui admin. Aceasta va fi acordata in decursul unei zile.

Alexandra - TPU