| anonim_4396 a întrebat:

! Vreau sa-mi sterg toate "intrebarile mele" si nu pot! Nu primesc niciun mesaj de aceptare pentru a se sterge.Ce trebuie sa fac?
(Sunt logat cu facebook-ul.)

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

E imposibil sa nu primesti un e-mail de confirmare al stergerii. De acolo stergi( confirmi). Intra pe mail-ul cu care ti-ai facut acest cont. Verifica spam.

| alexs99 a răspuns:

Nu poti sterge intrebarile pentru ca nu poti sterge mai mult de 10 postari pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu poti sterge nimic.Si daca incerci, vor ramane ca anonime.Trimite solicitarea impreuna cu motivul la CONTACT.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu poti sterge mai mult de 10 postari pe zi.
Trimiti intrebarea cu un motiv intemeiat la Contact.
Te pup!