| papuciirupti a întrebat:

Vreau sa sterg acest cont, cum procedez?
Precizez ca am o eroare care nu imi trimite cereri pe mail desi sunt activate sa primesc straight face

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Există o singură posibilitate: scrii un mesaj din CONTACT, dai URL-ul contului şi rogi echipa TPU să ţi-l şteargă.

| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Hai sa incercam sa rezolvam! Spune-mi despre ce fel de cereri vorbesti. Da-mi mai multe detalii si te voi ajuta.
Astept raspunsul sau mesajul tau in privat daca iti e mai comod.

Zi faina,
Cristina, TPU.ro

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar pentru un lucru atât de mic, vrei să renunți la cont? happy
Daca soliciti la contact, cred că poți fi ajutata cu primirea notificarilor pe email.