| Andreeaa56830 a întrebat:

Vreau si eu sa aleg utilizatorul lunii, dar de ce nu pot?

Răspuns Câştigător
| LupuMaria a răspuns:

Nu poti pentru ca nu esti senior si trebuie sa ai 3 luni de cand tiai facut contul!
Funda?big grin

3 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

"Ne pare rău, dar încă nu îndeplinești condițiile pentru a nominaliza un utilizator. Trebuie să fii senior și să ai cont pe TPU.ro de cel puțin 3 luni."

Pai dupa cum scrie si acolo trebuie sa ai cel putin 3 luni de cand ai contul happy
Cum tu inca nu ai, nu poti sa alegi.
Bye.

NOname
| NOname a răspuns:

Vârsta nu are nici o relevanţă şi oricum nu poate fi demonstrată.
Singura condiţie e să fii Senior şi să ai minim 3 luni de activitate.