| anonim_4396 a întrebat:

Waa nu mai pot vota crying
Ce se intampla pe TPU?!?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Nu putem vota, nu putem da fundiţe...şi nu putem lucra în voie. crying Stau câteva minute, apoi verific altă categorie şi mă trezesc că nu vrea să se deschidă. Textul ăla care ne înştiinţează că avem probleme tehnice apare din 5 în 5 minute, de aproape o săptămână am acelaş număr de fundiţe, punctajul pe ultimele 7 zile e tot mai mic, etc...
Şi mai şi spun că lucrează să rezolve problemele! Eu nu cred asta, dar... în fine.
E...un haos pe TPU în ultima vreme. Aproape toată lumea e tristă. sad
Nu putem decât să sperăm că problemele se vor rezolva cât mai curând.
Oricum:Hai să nu ne lăsăm! Să continuăm să ne ajutăm reciproc chiar dacă treaba merge cam greu.
Hai TPU! Revino-ţi!

6 răspunsuri:
| Justmeandmysmile a răspuns:

Au fost multe defectari pe TPU in ultimul timp.Se lucreaza la asta.Eu de exemplu ieri imi lipsea fundita pe care trebuia sa o dau la vreun raspuns. Poti semnala asta la contact si ei vor incerca sa rezolve problemele.

| CristinasiVlad a răspuns:

Stai linistita
TPU are niste probleme dar se vor reparahappy
incearca sa vazi daca poti sa imi dai vot si funda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o problema tehnica, nu iti face griji.

| Alexutza6755 a răspuns:

Este o problema tehnica.Nu te ingrijora!

NOname
| NOname a răspuns:

Este o problemă tehnică, care în câteva zile ar trebui să se rezolve. Dar nu te îngrijora, toate voturile acordate de tine/noi în această perioadă vor fi contorizate imediat după ce site-ul va reveni la normal. O zi faină!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încă mai sunt defecțiuni tehnice pe server și apar și blocaje.
Suntem cu toții în așteptarea remedierii acestor probleme.
Pa, pa.