| anca29 a întrebat:

Wtf?! Am pus o intrebare si acum nu mai apare! A aparut si a disparut! Ce naiba? Nici la intrebarile mele nu mai apare O.o

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

A fost stearsa de admini daca ei considerau ca incalca regulamentul. Cat a aparut nu era inca verificata. Sorry. Verifica la Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin. Bine, mie cateodata optiunea asta imi dispare. Don't know why. E scrisa cu portocaliu.
Se mai intampla. Te pup!
(funda daca vrei?)

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Taca intrebarea era despre teme sa stii ca a fost stearsa de administratori siteului.

| Lynna a răspuns:

Uita-te la Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin.

| lpavel a răspuns:

Daca atunci cand postezi o intrebare iti apare o Atentionare cu rosu ca incalci regulile si tu nu editezi intrebarea pana nu iti mai apare acea atentionare, atunci degeaba postezi intrebarea ca nu o s-o vada nimeni!
Deci c-am asa sta treaba aici pe TPU!

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
A fost stearsa de admini daca ei considerau ca incalca regulamentul. Poate ai scris gresit sau injurat iti sugerez sa citesti regulamentul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice postare care incalca regulamentul, este stersa definitiv, atunci cand este vazuta.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionela296 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie, si la raspunsuri, si la intrebari.Intrebarea apare, dar trebuie aprobata mai intai.Nu-ti apare tie, dar la altii da.