| BogdyBogdan a întrebat:

1+1=2

Intrebarea adaugata de tine este prea scurta. Te rugam sa reformulezi intrebarea astfel incat aceasta sa aiba minim 15 caractere.

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Stii daca ma gandesc mai bine 1+1=3, deoarece dragostea nu este decat treaba celor trei persoane implicate in acest fapt.
Acum fiecare intelege ce vrea.

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

"Ai descoperit un medicament nou, prin care salvezi oameni de SIDA sau cancer, România îţi e recunoscătoare." - prima scrisoare

"Dragă cetăţean,
Eu, preşedintele României, Traian Băsescu, nu admit acest medicament la îndemâna românilor. Mi se pare suspect, probabil eşti un rus care vrea să asasineze o mulţime de oameni.
Cu nervi, Băse." - a doua scrisoare.

"Să trăiţi,
Sunt Nicolas Sarcozi, preşedintele Franţei. Am auzit de creaţia dvs., îmi pare rău că preşedintele României v-a dat o astfel de veste, dar se pare că Franţa v-ar oferi un loc de muncă, v-ar aprecia multele calcule pe care le-aţi făcut pentru a trata bolnavii de cancer şi SIDA, v-am oferi un apartament în centrul oraşului unde aţi dori să lucraţi (de preferat Paris sau Lyon). Vă aşteptăm părerea despre ce v-am scris.
Cu respect, Nicolas Sarcozi" - a treia scrisoare

Accepţi, nevoit de soartă, fiind un geniu sărac într-o ţară saracă, din România plecând unul dintre geniile lumii, şi tot noi rămânem cu buza umflată. Francezi (nemţi, englezii)(în exemplul meu francezii), se aleg cu un geniu sau cu un doctor(mecanic, jurnalist, etc.) şi aşa ţara va fi mereu "în priză" şi România, jet oceanic, că după ce că mori de foame, mori şi din cauza lipsei de medici, etc.
Doamne, da' ce serioasă m-am transformat aşa, brusc!

| Musique a răspuns:

Ştiu şi eu că întrebarea e prea scurtă, văd asta...

| MyObsession a răspuns:

Woww...
Incredibil.
Awesome.
Genial.
Amuzant.
*dupa 2 ore de adjective*
Ce pana mea e aia? o.o

| XxBalonasheeXx a răspuns:

1. Care este întrebarea?
2. 1+1 = 8.Nu 2 raised eyebrows

( paranteză degeaba...)

| Downfall a răspuns:

Mersi că ne-ai spus, ne-ai mărit cultura

| pinkydya a răspuns:

Acum de curand s-a dovedit ca 1+1=0laughing)...cauta pe net daca nu creziiibig grindar atunci nu stiu cat face 2+2=?

Întrebări recente