| Geanin a întrebat:

1.Avand in vedere activitatea mea in ultima vreme pe categoria T/A si lipsa vechilor useri de rangul meu, ma autoproclam Prezident al Republicii T/A pana la noi ordine!

2.Ce aveti mai cu NiniKitty, brutelor?

3.Nu-mi vine sa cred ca am scris intr-o intrebare doua mesaje si nu am mai pus 1000 de intrebari :o
Bine de fapt ma grabesc trebuie sa ma duc la scoala si acu trebuia sa fiu la baie, ma grabesc, bye

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La 3 nu inteleg, pana la urma e tot o intrebare.

| Geanin explică (pentru DoarBogdan):

Crede-ma daca era una din zilele cand nu aveam ce face 1, 2 si 3 ar fi aparut in trei intrebari separate.

Si pe TPU nu trebuie ca o "intrebare" sa fie tocmai intrebare (din punct de vedere gramatical)...

WELCOME TO YOUTUBE

| RainmakerX a răspuns:

1. Il votez pe Bogdan... doar Bogdan laughing
2. Am citit brunetelor, lol =]]
3. Bravo... cred laughing

| Idkidk a răspuns:

Brutele astea * În ora de română profa e la baie*

| Geanin explică (pentru Idkidk):

Poftim, insinuezi ca as avea o greaseala gramaticala?
Ia lumineaza-ma!

| syd2 a răspuns:

Nu imi pasa