| HepiBăluuns a întrebat:

1. Ce ne-am face fara calculator(laptop)?
2.De ce e scoala asa un chin?
3.Care e materia care o urati cel mai mult? de ce?
4.Care e profesorul care il urati cel mai mult? de ce?

14 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

1.ce s-au facut si cei care au crescut fara si cei care au crescut pe vremea cand nu exista :d
2.Eu e un chin! Ea iti asigura viitorul, in timp ce jocurile pe calculator ti-l distrug
3.Imi plac toate materiile.imi place sa invat
4.Pffff.Cred ca pe gagarin profesorul de matemetica happy

| EvangelineDS a răspuns:

1.fara calculator si laptop un sfert din toti adolescenti de pe pamant ar avea nevoie serioasa de un psiholog
2.pentru ca trebuie sa stau in fiecare zi pana la ora 14
3.matematica pentru ca nu-s eu geniu da cu profu pe carel avem iti vine sa-ti iei campii
4.greu de spus...eu ii urasc pe toti profesorii din scoala dar cel mai mult e unu conta e prof de istorie cand ne explica sta cu ochii inchisilaughing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

1. Sincer, nu ştiu ce te-ai face şi asta e problema celor de la 20 de ani în jos. Eu aş citi o carte...
2. Şcoala un chin? Să vezi cum va fi când va trebui să munceşti ca să te întreţii...
3. Nu prea urăsc materiile...nu am de ce să o fac. Nimeni nu îmi cere decât ceva decent: să am o cultură generală decentă.
4. La fel ca şi la 3. Nu prea urăsc nici profesori, cel mult îî dezagreez.

| NoMusicNoLife a răspuns:

1. Ne-am lua altulwinking

2. Pentru mine nu ebatting eyelashes

3. Fizica pentru ca nu inteleg nimic at wits' end

4. Profa de mate :@ pentru ca inainte aveam un prof super extra mega bun si acum o venit scorpia asta si imi vine so dau cu capu de pereti devil

| FreshDreams a răspuns:

1.Ne-am uita la televizor si am freca telecomanda oh go on.
2.Pentru ca ne sculam la 7 I don't want to see.
3.Matematica.Pentru ca are multe cifre etc.
4.Profesoara de tehnologie.Pentru ca e crizata.

Răspuns utilizator avertizat
| rockelle75 a răspuns:

1. am intra pe telefon laughing
2. thinking că nu ne place de profa de mate (ouch)
3. mate - din cauza profei [are 72 de ani şi ne dă câte 20-30 ex. depe-o zi pe alta]
4. profa de matee! [de ce? citeşte ce am răspuns la intr. 3winking ]

| DrunkShepp a răspuns:

1 am iesi afara mai mult si nu am mai sta la computer atatea ore pe zi 2 scoala nu mi se pare un chin la noi la scoala e chiar destul de bine 3. urasc germana la scoala profu e fff rau si tipa ca un apucat la noi doar daca cerem un pic 4.profesorul de germana toti il uram e nebun are 68 de ani ani si tot timpul tipa din orice daca intarzii 5 minute te da afara si crede ca daca lipsesti de la scoala pentru ca esti bolnav el zice ca chiulesti deci e chiar groaznic

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. M-aş documenta mai greu. În rest, aş supravieţui. Problema e că s-ar putea să-mi pierd locul de muncă dacă n-am calculator. Eh... m-aş descurca eu laughing.
2. Dar nu e. Cin' te-a păcălit?
3. Materia PE care o detest cel mai mult este Русский морфологых языка (Morfologia limbii ruse) pentru că în mare parte este inutilă în forma în care este studiată acum. (Mai uşor învăţ din practică decât învăţând definiţii pe de rost!)
4. Profesoara PE care o urăsc cel mai mult este cea de Literatură Rusă, pentru că dânsa are impresia că noi cu toţii am crescut în Moscova şi vrea să avem o rusă impecabilă după doar un an şi jumătate de studiu.

До свиданя!/La revedere.

Răspuns utilizator avertizat
| NickiMinaj a răspuns:

Fara net, as fi terminata. ar trebui sa-mi cumpar o gramada de (alte )carti... si nu as mai putea sa intru pe facebook - ce trist! laughing
scoala e un chin pentru ca e din ce in ce mai greu sa chiulesc. nu am nicio treaba cu fizica, am avut numai profesori cretini si nici nu m-a pasionat.
nu pot cu asta de matematica, am cate 3 ore la rand si nu ne da nici pauza aia de 5 minute. no more poker when maths.

| EuAli a răspuns:

1. mureeam de plyctyseaala
2. pentru ca e grea, frate, e ca o inchisoare
3. romana, istoria, geografia
4. eu sunt in a 4-a si invatatoarea mea ne pune la meditatii zilnic(si obligatoriu, in afara de orele pana la ora 13 care sunt oficial in orar)pe invatatoare o urasc, ca e cam nesuferita

| YoOoOoOo a răspuns:

1.Pai.nimic.ne-am uita pe peretiwinking e foarte amuzant laughing
2.Ptr ca suntem 'inchisi' 5 ore[sau mai mult] in ea I don't want to see
3.Aaa.mate.
4.Profa de mate laughing

| Passion_1840 a răspuns:

1. Cred ca as citi o carte! laughing ( nu am mai deschis de mult una din cauza calculatorului ) laughing
2. Nu prea e un chin pentru mine. mai mult ma distrez decat sa invat laughing
3. Matematica! Pentru ca nu prea o inteleg laughing
4.Profa de romana! Nu ma lasa sa trag macar un pic cu ochiu la colega de banca! laughing

Întrebări recente