| Minelife a întrebat:

1.Daca Ana are mere, e logic ca mere are Ana. Dar daca Ionel e destept, nu se poate destept e Ionel. Cum explicati?
2.Ba, eu m-am apucat acum 2 ani de T/A pentru TRIVIA ( desi 1 an am trait in minciuna, copii, nu e Amuzamente ci AMUZANTE). Oricum, hai sa readucem Trivia. 1=5, 2=10, 3=15, 4=20, 5=?
3.Ba, pentru astia mai vechi ( cam vreo 10 luni), ce s-a-ntamplat cu Sweety, Killy, Douby si Copac13?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2. 5=1
3. S-au sinucis.

8 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Miner? Miner, tu eşti?

| Minelife explică (pentru Doub):

Salut.

| Doub a răspuns (pentru Minelife):

Hei

| syd2 a răspuns:

S-au dus, n-o sa mai vina niciodata si e bine totusi.

| Copac13 a răspuns:

Mam sfortat prea mult si mam rupt

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Si tot certat cu limba romana ai ramas.

| Copac13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Simularea asta

| IAmTheLegendary a răspuns:

De nenea Copac nu stiu ce s-a intamplat, dar nu am mere ba! Cristiii vorbeste frumos tu la mine!
Nu am mere si punctulet.