| anonim_4396 a întrebat:

A aparut un nou motor de cautare:
http://www.goagal.ro/

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Iti dai seama cum pronunta ''Wikipedia the free encyclopedia''? Cred ca se ineaca...laughing
Misto site-ul.

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ca l-ai gasit, da-te pe el impreuna cu vanghelie...tongue

| CrucifiedCountess a răspuns:

Serci terci

| Elly4all a răspuns:

laughinghai ca la asta chiar m-a prins.nu ma gandeam ca este o capcana. tare!
ByehappyElly

| ioanaa a răspuns:

rolling on the floor misto

| NimeniCuActe a răspuns:

Oricum baza ramane http://www.gugle.illegal.ro/ :P

| selef a răspuns:

Am auzit de el la stiri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte tare! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dacă și acest site l-ai găsit, eu una numai am cuvinte...
Ești cumva căpitan de net, de găsești toate minunile?
No comment!
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am auzit si de gagal.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu... tu esti o enigma? ce gluma buna

| Ralux a răspuns:

rolling on the floorlol

Răspuns utilizator avertizat
| andrei_1933 a răspuns:

Caterinca cu budinca, Vanghelie in prim plan, merita vazut laughing

cami
| cami a răspuns:

Lol lol laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate discuta nimic cu mine pentru ca tu cu mintea ta de manelist convertit, ti-ai schimbat si id-ul ca ai vazut ca nu sunt prea multi manelisti pe site(dar sa stii ca sunt destui), m-ai blocat si pe mine pentru ca nu poti genera nimic cu creierul tau iti era frica sa dai in pielea mea o replica, cauti pe google raspunsuri, faci glume proaste si ma mai intreb de ce mai intri pe site, ai putea sa stai foarte frumos la coltul cortului tau si sa spargi seminte tu si cu cei 100 de puradei... o zi buna domnule @yubiplanetarul sau mondialul(odata ce ai inceput ca manelist nu mai da inapoi)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intratzi pe www.gugle.ilegall.ro;-)

| vyol3ta a răspuns:

Ce tare rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place frate de tampitu de vanghelie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Al doilea razboi mondial

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar nu merge ai vazut? zice abi desteptule! cauta pewww.trompeta.ro ca asta nu e bun mah nu vezi? nici nu merge! du-te pe adevaratu' google sau trompeta...bah sa nu fii asa de prost ca vanghelie. goahsdlgs, godsfs,, gosdfsfas, googlala, goadlsff, goalamatz,,, le-a facut in toate felurile,,:goalemewkl, goaldewlfw...:)):))):))):))):)))