| AnamariaSiAtatFacarilor a întrebat:

A cinciea imagine editata de mine : http://www.pizap.com/......_page4.php

Răspuns Câştigător
| DaVà a răspuns:

In original erai tu? Ca daca da...erai frumoasa ca mersul pe joswinking

10 răspunsuri:
| Dragosgan a răspuns:

Ma din astea face orcina si poate mult mai reusite ca ale tale asa ca iti recomand sa incetezi esti enervanta.

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Încetează fato! Nu eşti un geniu. Termină cu porcăriile astea

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Te las fara avere.devil

P.S:inceteaza, chestii din astea face oricine.

| LoL a răspuns:

Daca esti tu in imagine schimba din Sunt bogata! in Sunt ratata!

Muahahahaha

| LoL a răspuns:

Bai nu va mai luati de fata...ca de abia ii in clasa a 5 a e si normal sa nu aiba inca talent...

''just kidding...hai sa ne luam de ea'' devildevil

| iubiricaa a răspuns:

"prima,a doua,a treia, a patra, a cincea„. fato tu nu ai ce face? inceteaza!

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Da' ce dracu(ma scuzati de expresie),inceteaza o data,e enervant sa tot pui chestii din astea care nici nu ne intereseaza! crezi ca e amuzant sa faci acolo niste chestiutze si sa scrii ca esti bogata? ei bine nu! nu e amuzant,e enervant!sad
prima,a doua,a treia, a cincia, a sasea! neam saturat fatoo!

| Puţifer a răspuns:

''a cinciea''?
ur idiot.

| Tweety_6396 a răspuns:

Mai opreste-te odata! Nu vezi ca ne enervezi pe toti? Toata lumea editeaza imagini nu numai uh!

| Dxi a răspuns:

Te-am intrebat noi? Iti faci publicitate? Si fratemiu ar putea sa faca niste porcarii, si are 3 ani jumate! (nu stiu cati ani ai tu)Asa ca.lasa-neeeeee, lasa-neee!