| Băă_Alex_1977 a întrebat:

A fost ucisa sau s-a sinucis ( argumentati in functie de indicii)?
poza este aici : http://imgur.com/za3qYvD

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Ucisa... pentru ca tigara i-ar fi cazut din mana daca se sinucidea. Si pistolul la fel. Dupa cum arata in poza par a fi "implantate" dupa ce femeia a cazut la pamant.

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

A fost ucisă.
Adică, frate, marea dovadă e chiar acolo: UN SINGUR PAPAUC.
Asta înseamnă că l-a folosit pe celălalt drept shuriken şi din păcate, nu şi-a nimerit ţinta...
Noroc cu papucii ăia, că altfel...

| Geanin a răspuns:

Sau "s-a" :-?

Asa, in loc de sfarsit:
https://www.youtube.com/watch?v=IZv7pmDCeeU

| Staind a răspuns:

Ie moarta

| DeathIncarnate a răspuns:

"S-a"...nu mai "ucideti"voi limba romana.

| BiscuitelStricat a răspuns:

A fost ucisa, din cauza dragalaseniei, de catre mine. Stiti cum am facut? Am luat o sabie, i-am zis "Dragalasenia", si am inceput sa omor oameni cu Dragalasenia! :3 happy

Întrebări recente