| H0lz a întrebat:

A fost ziua lui Fuego acum cateva zile ( Nu am nimic personal cu el ^^ ) Ati zis si voi la Multi ani Fuego? Macar o urare de la multi ani la cat se chinuie sa va impodobeasca bradul puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ţiiţţţu a răspuns:

Slava Domnului ca a mai crescut, acum isi poate impodobi singur bradu oh go on

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mie mi-l împodobește mama de fiecare dată.

| Bitzy a răspuns:

Nu.

| Fiction a răspuns:

Eu imi impodobesc singura bradul.

| H0lz explică (pentru Fiction):

Daca imi dai 2 mici cu mustarel si putina paine. ( si o doza de coca cola ) Te ajut eu sa ti-l impodobesti ^^

| Fiction a răspuns (pentru H0lz):

Prea mult.O sticla de bere goala si salam din tomberon.Batem copita?

| H0lz explică (pentru Fiction):

Salam? Ala cu dedicatie speciala sau salam victoria... 13 lei kg

| Fiction a răspuns (pentru H0lz):

Habar-nam.Am gasit 3 felii de salam in tomberon.

| epurel a răspuns:

De fapt eu m-am născut în aceiaşi zi cu Fuego (actually true story) de aia am har de ăla ceresc!

| condemnedAntagonist a răspuns:

Am pus la status:La multi ani fuego!

| Xtadelo a răspuns:

Da. am avut la status " La multi ani, Fuego! " laughing

| iKeel a răspuns:

Fuego in spaniola inseamna foc...

| H0lz explică (pentru iKeel):

Normal, pentru ca Fuego are sange de spaniol. Ai Carambaa

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Mie îmi place omu
Cântă foarte frumos
Plus că dacă nu era Bendeac nici unu nu vă mai umflați în pene.

| Elsiane a răspuns:

Sorry, I don't care about this person happy.

| Inemes a răspuns:

Nu, nu imi pasa devil

| MouSSEauChoColat a răspuns:

El sta si ii canta lui maica-sa in freza cat timp ea impodobeste bradul. Mai degraba ei sa ii fac onarea!

| Ovidiu11 a răspuns:

Sa-i creasca mare.

| Andra_8863 a răspuns:

O sa-i zic cand neo da bomboane din coliva