| suităr a întrebat:

Ați văzut cum arata Google azi?

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Îmi place vaca aia. laughing)

| Furculingură a răspuns:

Îmi aduce aminte de ziua când am văzut primul extraterestru...

Stăteam cuminte pe un scaun când intră hidoşenia pe uşă şi spune " Bună ziua copii, eu sunt profesoara voastră de biologie ".

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am vazut..interesant..o fi un semn?

| suităr explică (pentru caramela):

Du-mă la conducatorul tăăău!

| zurick a răspuns:

Da a bagat spaima in iubitu iubitei sarpelui meu...

| PedoBarbie a răspuns:

Şi dacă l-am văzut ce se întâmplă?

| Fridăm a răspuns:

Cu aia am pierdut vremea azi-noapte pe la 2. I sent that little alien back to his home.

| Seducatorul a răspuns:

Asta imi aminteste de ziua cand am aterizat pe planeta asta de 2 bani, groapa de gunoi a galaxiei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,eu am reusit sa-l termin!

| Bia001 a răspuns:

Da. cu OZN-uri

| Crâstoşelul a răspuns:

Gugălu' de azi parcă-i mai săcsi.

| VeveritaBestiala a răspuns:

Mda ....Am vaga impresie ca-l cunosc pe tipul ala.

| MдĐдLiNид a răspuns:

Da, e destul de interesant. Imi face pofta de un film cu OZN-uri

| Nєó a răspuns:

Vin OZN-urile! laughing

| Speed99 a răspuns (pentru Nєó):

Waleeeuuu, Justin Bieber de Romania, MORI!

| Speed99 a răspuns (pentru Naяutσ):

Credeam ca doar eu si inca cativa am auzit de el. Dar uite, are mai multi hateri!

| EliVikernes a răspuns:

Da...poti da clik sa citesti.Este destul de interesant, acum depinde si daca tu crezi in extraterestrii sau vrei doar sa te amuzi.Cazul Roswell este unul dintre inceputurile conspiratiei extraterestre, eu sunt destul de pasionata de subiectul asta
In fine...O zi buna!

Întrebări recente