| WeeD a întrebat:

A innebunit youtube`ul :
http://postimage.org/image/4sws8a3fd/
:))

Răspuns Câştigător
| βėan a răspuns:

1.Man ma dezamagesti. Kazi ploae a scos unu' sau 2 albume cu specii.S-au certat. Kazi e mai bun dupa parerea mea.
Cauta:Omu gnom feat Kazi Ploae-Mecanisme...Ii da acolo Kazi la replici lu' Dragonu'...
2. Dragonu' a scos un album de vreo 10 melodii pe 24 octombrie.Se poate gasi pe youtube.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sau a innebunit netul tau?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ala e codul de la nasa!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ce rulează steam-ul in system tray.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mananca curiozitatea...acum intru sa vad despre ce era video-ul.

| WeeD explică (pentru anonim_4396):

Melodii rap/hip hop ca altceva nu ascult.

| βėan a răspuns (pentru WeeD):

Sa mor daca am auzit de astia doi o.O. Nici ca am cautat prea mult.Eu ma rezum la strictu' necesar de rap/hip hop :Kazi Ploae,Bean,Aforic,Underman,Carbon,ADN,Dragonu, Chimie, Cedry2k,Omu' Gnom s.a.m.dwinking

| DaVà a răspuns (pentru βėan):

Sa mor eu daca a mai scos Gregonu` ceva nou. Kazi ala cine e?waiting

| WeeD explică (pentru βėan):

Deci inainte de astea canta Afo` - Ghid de exprimare. Da i-am vazut prin lista si ...am dat si eu sa vad ce e de capul lor.

| βėan a răspuns (pentru WeeD):

SDST-Ghid de exprimarewinking.Afo' si Underman.

| WeeD explică (pentru βėan):

SDTS=Afo` plus Underman.

| βėan a răspuns (pentru DaVà):

1.Man ma dezamagesti. Kazi ploae a scos unu' sau 2 albume cu specii.S-au certat. Kazi e mai bun dupa parerea mea.
Cauta:Omu gnom feat Kazi Ploae-Mecanisme...Ii da acolo Kazi la replici lu' Dragonu'...
2. Dragonu' a scos un album de vreo 10 melodii pe 24 octombrie.Se poate gasi pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop...

| WeeD explică (pentru anonim_4396):

Nu fratica nu e photo shop.Am mai vazut la unu.tot aici pe TPU aceeasi faza. Parca la unu "Bogdanux" ceva de genu. Si n`am crezut, da uite ca :O

| Apache a răspuns (pentru anonim_4396):

Neah.si mie mi-a aparut de cateva ori

Întrebări recente