| MâţulMov a întrebat:

A mai murit o categorie. Desigur, este vorba despre conversatii:
http://i.imgur.com/DNbS5.png
Si, ca sa fie o intrebare...De ce nu mai sunt inrebari noi pe T/A?
Adica inainte erau 80 de intrebari noi, dar acum sunt 40...
Haideti oameni buni, ati ramas in pana de idei?

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

T/A este pe patul de spital. Nu va mai rezista mult.

| MâţulMov explică (pentru Bya132):

Lasa ca-i fac trolii astia o operatie pe corp deschis cat de curand...

| LoL a răspuns:

Da ca sa fii multumit de ce nu pui tu o intrebare din 5 in 5 minute?

| lalalalallll a răspuns:

Da

| Deyutza a răspuns:

Dc ne ascunzi ce cautai? sigur e ceva putred la mijloc smug

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Mda...
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| ady123 a răspuns:

Ce a spus si afur1s1t ca suntem criticati daca punem intrebari la T/A
http://www.TPU.ro/......fac-maica/

| Frunziix3 a răspuns (pentru ady123):

Da...ei bine daca vor sa-si revina T/A are trebui sa nu mai critice atat...pana la urma tot ei sunt de vina.

| IGM a răspuns:

Hai sa fim seriosi daca tu iti exprimi parerea,alti incep sa te ia in ras
ca vezi Doamne nu-i asa,bai da raspunde la intrebare si nu mai comenta raspunsurile altora(vorbesc de aia mai inteligenti, care trebuie sa mai adauge ei ceva), fi tu destept si lasa-l pe celalalt asa asa prost cum este.

Întrebări recente